SENARAI MAKMAL MKKM

Makmal

Alamat

Pegawai Untuk Di Hubungi

No. Tel.

No. Faks

MKKM Perlis
Makmal Keselamatan dan Kualiti Makanan Perlis,
KM. 1, Jalan Abi Tok Hashim,
01000 Kangar, Perlis
En. Mohamad Suhaimi bin Ismail
Pegawai Teknologi Makanan C48
msi77@moh.gov.my

04-9768114
04-9777599

04-9776369

MKKM Pulau Pinang
Makmal Keselamatan dan Kualiti Makanan Pulau Pinang,
Jalan Bagan Luar, 12000 Butterworth, Pulau Pinang
Pn. Yusmiza binti Jusoh
Pegawai Teknologi Makanan C52
yusmiza.j@moh.gov.my
04-3324924
04-3334097
MKKM Kedah
Makmal Keselamatan dan Kualiti Makanan Kedah,
Bandar Bukit Kayu Hitam,
06050 Bukit Kayu Hitam, Kedah
Pn. Norazlina binti Omar
Pegawai Teknologi Makanan C48
norazlina_omar@moh.gov.my
04-9222816
04-9222904
04-9222873
MKKM Selangor
Makmal Keselamatan dan Kualiti Makanan Selangor,
Blok C, Jalan Langat, Bandar Botanik,
41200 Klang, Selangor Darul Ehsan.
Pn. Noraliza binti Mohd Akhir
Pegawai Teknologi Makanan C52
noraliza2@moh.gov.my
03-33237899
03-33237992
03-33239287
MKKM Pahang
Makmal Keselamatan dan Kualiti Makanan Pahang,
Jalan Pinggiran Klinik Kesihatan Bandar Mentakab Baru
28400 Mentakab, Pahang
Cik Nor Marianne binti Sukarno
Pegawai Teknologi Makanan C48
marianne@moh.gov.my
09-2782714
09-2783085
MKKM Terengganu
Makmal Keselamatan dan Kualiti Makanan,
Klinik Kesihatan Bukit Tunggal,
Jalan Bukit Datu 21200 Kuala Terengganu, Terengganu
Pn. Junara binti Mohamad Halim
Pegawai Teknologi Makanan C44
junara@moh.gov.my
09-6625853
09-6625801
MKKM Kelantan
Makmal Keselamatan dan Kualiti Makanan Kelantan,
Jabatan Kesihatan Negeri Kelantan,
16400 Peringat, Kota Bahru, Kelantan
Nik Nurain binti Nik Hanafi
Pegawai Teknologi Makanan C48
niknurain@moh.gov.my
09-7123400
09-7123401
09-7126781
MKKM Sandakan
Makmal Keselamatan dan Kualiti Makanan Sandakan,
Batu 7, Jalan Airport, 90500 Sandakan, Sabah
Cik Aida Valeriano
Pegawai Teknologi Makanan C44
aida_v@moh.gov.my
089-675410
089-675482
MKKM Sarawak
Makmal Keselamatan dan Kualiti Makanan Sarawak,
Jalan Tun Abang Haji Openg, 93590 Kuching,Sarawak
En. Eraou Anak Batang
Pegawai Teknologi Makanan C48
eraou@moh.gov.my
082-417995
082-258849
MKKM Miri
Makmal Keselamatan dan Kualiti Makanan Miri,
Lot 523, Blok 17, Jalan Pujut – Padang Kerbau,
98000 Miri, Sarawak
Cik Dorothy Dayang Henry Sum
Pegawai Teknologi Makanan C48
dorothy@moh.gov.my
085-421412
085 423412

 

Jika terdapat sebarang pertanyaan, sila e-mel kepada sharifah.zatil@moh.gov.my


EN